Topné rohože Devimat TM

devi_podlahove_vytapeni6Pomocí topných rohoží Devimat můžete získat teplou podlahu bez toho, abyste museli podstoupit nákladnou likvidaci staré podlahy a při tom trpěli špínou, nepořádkem a nepříjemným hlukem.

Rohož Devimat™ je v závislosti na typu vysoká pouze 3 až 4 mm. Může se proto snadno montovat přímo na původní podlahu, bez ohledu na to zda se jedná o beton, dřevo nebo dokonce o starou dlažbu či teraco, to znamená, že není potřeba vybourávat stávající podlahovou konstrukci.

Devimat™ se instaluje do vrstvy lepidla pro dlažbu a proto nemá prakticky žádný vliv na výšku nové podlahy

devi_podlahove_vytapeni7 Devi instalace rohože 7 Devi instalace rohože 5 Devi instalace rohože 8


Suchá instalace Devicell™

Desky rozvodu tepla Devicell™ poskytují perfektní řešení pro rychlou a snadnou instalaci elektrického podlahového vytápění pod dřevěné podlahy. Skládají se z polystyrénových desek tloušťky12 mm, které jsou pokryty hliníkovým plechem tl. 1 mm opatřeným speciálním profilem.

Tepelně izolační desky Devicell™ mohou být instalovány na betonové podlahy, nebo bez další přípravy přímo na dřevěné podlahy.

devi_podlahove_vytapeni8

Devicell™ zároveň poskytuje nezbytné tepelné odizolování od podkladové podlahy. Kombinací tepelně izolační spodní vrstvy podlahy s teplotně vodivým povrchem je zajištěno optimální vyzařování tepla směrem nahoru.

Výsledkem je poměrně nízká spotřeba energie, která stačí k zajištění požadovaného komfortu vytápění s krátkou reakční dobu.


Regulace Devilink™

devi_regulace_2 devi_regulace_3 devi_regulace_1

Tento systém se skládá z řídící jednotky s barevným dotykovým displejem, podlahových termostatů, které spínají topný kabel a prostorových snímačů monitorujících a regulujících teplotu v jednotlivých místnostech. Umožňuje jednotlivě nastavovat teploty všech vytápěných místností z jediného centrálního bodu.


WEB•HOME™

devi_regulace_6WEB•HOME™ poskytuje uživatelům možnost kontroly a změny teploty z jakéhokoli počítače s připojením na internet. Přístup do systému získáte pomocí osobního přihlašovacího hesla. Můžete také zvládat nejdůležitější úkoly pomocí mobilního telefonu či internetu na cestách.

Vaše osobní WEB•HOME™ stránka je konstruována tak, že vám dává logický a ucelený přehled od místnosti k místnosti. Dostupné jsou jak skutečné hodnoty, tak i požadovaná nastavení a možnosti.

Pokud by se stalo něco neobvyklého obdržíte zprávu SMS nebo e-mail na ta čísla nebo adresy, které si zvolíte.

Můžete také připojit zabezpečovací systém téměř všech dodavatelů. Tímto způsobem můžete sledovat nejen teplotu, ale i bezpečnost – ve dne i v noci.


Devicom™ PC•PRO

devi_regulace_7Devicom™ PC•PRO umožňuje komunikaci mezi inteligentním vytápění DEVI a vašim osobním počítačem. Stačí pouze propojit počítač s Devireg™ 550.

Pomocí Devicom™ PC•PRO můžete programovat skupiny Devireg™ 550 i velkých instalovaných projektech a to dle specifických potřeb. Datovou síť Devireg™ 550 můžete získat prostřednictvím jednoduchého připojení.

Devicom™ PC•PRO archivuje naměřená data ze kterých můžete později zjistit průběh teplot, dobu zapnutí a také případné poruchy systému. Můžete také získat přehled o všech jednotkách Devireg™ 550 připojených do sítě.

Máte zájem o naše služby? kontaktujte nás.