T2Blue – flexibilní topný kabel pro podlahové vytápění

Flexibilní topný kabel je vhodný pro vytápění nových i renovovaných domů všech velikostí a tvarů. Je ideální pro členité půdorysy a plochy všech velikostí. Nejvíce se hodí tam, kde mají být jako podlahová krytina použity dlaždice, přírodní kámen, plovoucí podlahy, koberce a linolea. Kabel T2Blue je možno instalovat na všechny běžné a stabilní podklady. Topný kabel je ukládán do vyrovnávací hmoty, na kterou je pak pokládána krytina, například dlažba, atd.

raychem_podlahove_vytapeni_2

 

Kabel T2Blue je dodáván ve dvou výkonových provedeních :  

 

T2Blue s výkonem 10W/m

blue10

T2Blue 20W/m

blue20

 


T2Quicknet – Samolepící topná rohož pro podlahové topení

raychem_podlahove_vytapeni_3Tenká (3mm), samolepící dvoužilová topná rohož T2Quicknet je velice jednoduchým způsobem, jak instalovat podlahové topení pod keramické dlažby, přírodní kámen, plovoucí podlahy aj. Nejčastěji se používá pro vytápění podlah v koupelnách, kuchyních, chodbách, předsíních, atd.

 

Po zakrytí stavební hmotou je trvanlivá a spolehlivá. Díky malé tloušťce představuje ideální řešení pro rekonstrukce a modernizace prostor.

 

raychem_podlahove_vytapeni_4Rohože jsou dostupné ve dvou verzích : 90 W/m2 pro dobře izolované podklady a 160 W/m2 pro rychlé vytápění nebo vyšší teplotní nároky.

raychem_podlahove_vytapeni_5Výhodou je, že mají pouze jeden studený konec (dvoužilový topný systém), tzn. jednostranné napájení umožňující snadnější instalaci i ve členitých prostorech.

Umisťují se přímo pod podlahovou krytinu, po nalepení se pouze překrývají vrstvou vyrovnávací hmoty. Maximální výška podlahy spolu s obkladem činí jen 15 mm.

 


T2Red – Inteligentní systém podlahového topení

raychem_podlahove_vytapeni_7Samoregulační systém T2Red snímá ostatní zdroje tepla, jako je sluneční záření, elektrická zařízení a osvětlení, a podle toho automaticky přizpůsobuje svůj tepelný výkon. Více tepla je produkováno v chladnějších místech jako  například v blízkosti oken nebo dveří. V teplejších místech, jako například pod koberci a nábytkem, je produkováno méně tepla.

Není zde žádné riziko přehřátí, což poskytuje neomezené možnosti pro přemisťování nábytku.

 

Lze jej nainstalovat na všechny hrubé podlahy (z plastu, betonu, dřeva), do místností se suchým nebo mokrým provozem a lze jej snadno přizpůsobit všem velikostem a tvarům místnosti.

 

 

t2red-ulozeniRenovace

požadavky na renovaci jsou specifické

 

 

Nová konstrukcet2red 2-nove

 

 

Akce T2RED (1.5. – 31.7.)


T2Reflecta

raychem_podlahove_vytapeni_8Energeticky úsporný samoregulační systém s integrovanou izolací

Systém se skládá ze samoregulačního topného kabelu T2Red a drážkovaných izolačních desek T2Reflecta vyrobených z polystyrénu vysoké hustoty, který minimalizuje tepelné ztráty, a tenké hliníkové vrstvy zajišťující rovnoměrné a optimální rozložení teploty podlahy.

raychem_podlahove_vytapeni_9Výhodou je úspora 20% energie navíc díky integrované izolaci, rovnoměrná a optimální distribuce tepla a vynikající dynamické vlastnosti ohřevu.

Systém umožňuje libovolné uspořádání interiéru – díky efektu samoregulace zde není riziko přehřátí pod koberci, nábytkem apod.

raychem_podlahove_vytapeni_10Lze jej použít pro obývací pokoje, kuchyně, koupelny, jídelny, dětské pokoje, zimní zahrady, pod podlahy z keramické dlažby, parket, přírodního kamene, plovoucí podlahy i kobercové krytiny.


 

TERMOSTAT RAYCHEM – regulace výkonu ke zvýšení účinnosti

Digitální termostat Raychem slučují jedinečné užitné vlastnosti s velkým LCD displejem a snadnou obsluhou.

 

Raychem R-TC NGR – inteligentní termostat s adaptabilní funkcí

raychem_podlahove_vytapeni_12Inteligentní elektronický termostat s hodinami, velkým podsvětleným displejem a funkcí  kontroly minimální a maximální teploty podlahy.

Lze jej naprogramovat na každý den týdne v 30minutových blocích.

Má čtyři přednastavené programy a jeden uživatelský.

inteligentní adaptabilní funkce vypočítá, kdy je nutno zapnout topení, aby byla na požadovanou hodinu zajištěna požadovaná komfortní teplota.

 

 

Raychem R-TE – základní termostat s prostorovným a podlahovým čidlem

R-TEManuální zapínání/vypínání pomocí dvoupólového hlavního spínače

Funkce snížení teploty (–3,5 °C) pomocí dálkového časovače

16A spínací relé

Výrobek je dodáván se dvěma rámečky pro systém ELKO RS/B&J Jussi, ELJO Trend

 

 

Raychem NRG-DM – intuitivní termostat s časovačem

NRG-DM_leták_bezcen NRG-DM_leták_bezcen2

 

 

Máte zájem o naše služby? kontaktujte nás.